IncrediMail да Outlook Конвертор

преземете

Google Преведувачки

Сведоштва

Здраво момци, Вашиот IMM да Outlook конвертор ми го спаси живо! IncrediMail производители и нивната поддршка не сакаат да им помогне на корисниците кои сакаат да ја напуштат IncreadiMail клиент, така јас твојот алатка и ми помогна да мигрираат сите мои пораки и папки од IncrediMail на Outlook. Ви благодарам многу за овој брилијантен софтвер!

Алекс Гибсон
[ повеќе сведоштва ]

IncrediMail да Outlook Конвертор

AwfulPoorAverageGoodExcellent (51 гласови, Просечната: 4.18 од 5)
Loading ...

IncrediMail да Outlook Конвертор е брз и едноставен начин да се конвертирате вашите снимени IncrediMail пораки да Outlook-компатибилен формат. Ова . IMM да. PST конверзија алатка овозможува на корисниците да изберете една цела папка се чуваат IncrediMail пораки и изведување серија конверзија на. IMM датотеки складирани во, што го прави паметен избор за оние кои треба брзо да пристапите до своите стари IncrediMail пораки во Outlook или друга програма.

IncrediMail to Outlook Converter

Download 32-bit IncrediMail to Outlook Converter64-bit edition of Incredimail to Outlook ConverterIncrediMail да Outlook увоз алатка е дистрибуиран како 32-битни и 64-битна извршни. Тоа значи дека IncrediConvert работи за сите постоечки верзија на Microsoft Outlook. Само работи правилно издание на IncrediMail да Outlook Конвертор.

Лесен за користење IncrediMail пошта Конвертор

  • Серија конверзија на. IMM датотеки -; За разлика од многу . IMM да Outlook алатки, IncrediMail да Outlook Конвертор е во состојба да процесирање на целиот директориум на IncrediMail. IMM датотеки одеднаш. Ова значи дека корисниците не треба да губите време во избирање на секој поединец порака -; на цела папка IncrediMail пораки може да се конвертира како целина, заштеда на енергија и напор што ќе се потроши од потреба да се претворат секоја датотека поединечно. Дури и подобро, IncrediMail да Outlook Конвертор им овозможува на корисниците да наведете IncrediMail директориуми за исклучување, давајќи им можност да разчиствате потенцијално несакани пораки во ѓубре и слични фолдери.
  • Конверзија на прикачувања -; Во прилог на конвертирање на текст пораки, IncrediMail да Outlook Конвертор е во можност да безбедно и сигурно повторно соработник IncrediMail фајл додатоци да го внесувачот на Е тела со кои тие беа испратени. Со едноставно селектирање на Прилог Магазин папка користи од страна на IncrediMail, секој со користење на овој. IMM да. PST алатка е во можност да лесно се поврзете сите на нивната важна додатоци назад до текстот со која тие беа испратени, што ги прави лесно да се најде и продавница за подоцнежна употреба.
  • Лесен за употреба -; IncrediMail да Outlook Конвертор доаѓа со графички интерфејс толку едноставен што дури и почетниците компјутерските корисници ќе го разбере интуитивно. Сите опции и поставките на оваа програма се видливи на еден, чиста прозорецот. Во три едноставни чекори на корисникот може да конвертирате IncrediMail. IMM да. PST датотеки кои се користат од страна на Outlook и други е-мејл на менаџерите. Едноставно изберете го директориумот во кој IncrediMail пораки се чуваат, изберете поврзани Прилог папка ако постои, и потоа кликнете на Увоз. Корисници дури и да изберат дали сакаат ново конвертира пораки да се појави право во Outlook сандаче следниот пат тие се логирате за, или да се појави во главната папка на Outlook складирање дрво.
  • Демо верзија -; Се плашам дека IncrediMail да Outlook Конвертор не може да биде во право за вас? Don ';т грижете! Ние сме толку сигурни дека ова е најдобро IncrediMail да Outlook Конвертор достапни дека постои дури и бесплатно преземање судење. Ова демо им овозможува на корисниците за увоз на сите IncrediMail пораки во нивните Outlook сандаче, промена на да: и од: полиња и вметнување на промоција во текстот тело. На овој начин, сте во можност да утврди дали IncrediMail да Outlook Конвертор е вистинскиот инструмент за вас, без ризик!

Не чекаме! Ако сте ја изгубиле пристапот до стариот софтвер и треба да конвертирате Incredimail на Outlook или друг е-мејл менаџерот, Набавка IncrediMail да Outlook Конвертор денес. Outlook е водечки менаџер на е-мејл поштенските кутии и за корпоративни и лични е-маил сметките, и со тоа брзо. IMM да. PST Конвертор, можете исто така може да се направи се префрлат на оваа моќна внесувачот на Е-менаџер денес.

Import IncrediMail emails to Outlook, Convert IncrediMail emails to PST file, Extract IncrediMail emails to EML filesIncrediMail да Outlook конвертор ви овозможува да Увоз на IncrediMail пораки на Outlook, Конвертирате IncrediMail пораки до PST датотека, Екстракт од IncrediMail пораки и спаси ги да EML додадени фајлови:. Сите три опции направи Incredimail конвертор најпознатите разноврсна мулти-алатка како швајцарски нож.

Windows 7 CompatibleСистемски побарувања:
Windows оперативниот систем (било 32 или 64-битна),
За увоз пораки и да ги конвертирате да PST: Microsoft Outlook за Windows (било 32 или 64-битна).
Извор на пораки: IncrediMail в1.0 или 2.0.

* -; Don ';t знаат како да го конвертирате Incredimail 2,5 пораки кон Outlook? Прашајте ја АЕК!

 ;

Наградуван софтвер

DownloadsPlaza Rated Incredimail to Outlook Converter as 5 stars software! Download Pipe assigned the 5 stars award to IMM to Outlook Converter. Our IncrediMail to Outlook .PST Converter now wins the Download 25 5 stars award! Brothersoft Editors picked our Incredi Convert email conversion utility! IncrediMail to Outlook Converter awarded as 100% clean and safe software by Softpedia. IncrediMail to Outlook migration utility pick by CNET download.IncrediMail emails Extractor is prized by Softonic
Софтвер за преслеби

IncrediMail да Outlook Конвертор наменета за Microsoft Windows оперативниот систем, па може да се отстранат од системот како и секој друг софтвер. На правилен начин целосно да се отстрани конвертор е со користење на Add / Remove Programs опција или службени Uninstaller која може да се стартува од Incredimail да Outlook конвертор програма група (Start >; All Programs >; IncrediMail to Outlook Converter >; Деинсталирање). За да го отстраните IncerediMail да Outlook конвертор од системот, што треба да започне на датотеката деинсталирање и да ги завршат едноставна волшебникот софтвер отстранување.

Incredimail конвертор Помага да се одговори на прашањата:

Прочитај повеќе

IncrediMail да Outlook Конвертор во акција: